Шановні покупці!

Обмін та повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Повернення товару належної якості

Ви можете здійснити повернення товару протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки товару), заповнивши заяву на повернення, яка надається разом із замовленням при купівлі.

Повернення товару належної якості можливий за умови збереження його товарного вигляду ( пломби, ярлики, упаковку та повну комплектність) і споживчих властивостей, а також документа, що підтверджує факт покупки і оплати (товарна накладна, видаткова накладна, фіскальний чек.)

Повернення товару неналежної якості

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар з явним дефектом, а також товар, який не відповідає замовленням або не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей.

Порядок повернення товару

Для повернення товару необхідно:

  1. Для проведення процедури обміну чи повернення продукції, потрібно зв'язатися з менеджером інтернет-магазину «EPICA» за телефоном: +38 0800 300-514.або написати на електронну пошту info@epica.in.ua .
  2. Заповнити заяву на повернення, яка надається разом із замовленням при купівлі..
  3. Акуратно упакувати товар, що повертається. Вкласти в упаковку товарну накладну, всі пломби, ярлики та етикетки, що додавалися до товару.
  4. Протягом 14 днів (не рахуючи дня отримання) доставити товар самостійно або відправити коробку із замовленням (із зазначенням повної вартості вкладення) на адресу, м.Хмельницький, Нова Пошта,відділення № 5
  5. Передачу товару нашим працівникам можна здійснити за допомогою сервісу «Нова Пошта».

 

При обміні товару

Обмін товару займає як правило від 3 до 5 днів.

 

Витрати на доставку товару

При поверненні товару належної якості, витрати на доставку сплачується покупцем.

При поверненні товару неналежної якості, витрати на доставку сплачується продавцем.

Повернення грошових коштів

Повернення грошових коштів покупцю проводиться в повному обсязі відповідно до суми, зазначеної на чеку на момент покупки після отримання та перевірки товару що повертається, але не пізніше семи днів, з моменту отримання товару продавцем. Повернення коштів здійснюється на банківську карту,номер якої був зазначений в заяві на повернення

Повернення коштів за замовлення, сплачені за сервісом «Оплата частинами» від ПриватБанк, здійснюється виключно на банківську картку, з якої було здійснено оплату замовлення, протягом 1-3 банківських днів.

.